Grįžti į kitas istorijas

Arbor Garden Solutions

Mūsų kurti IT sprendimai padėjo Arbor Garden Solutions per dvejus metus padidinti pajamas 800% – nuo 1,5 mln. eurų aisiais iki 12 mln. eurų.

Verslo iššūkis:

Prieš keletą metų Arbor Garden Solutions jau buvo pasiekusi eilę svarbių verslo tikslų – jie galėjo pasigirti plačia pažangios sodininkystės įrangos pasiūla, stabiliais pardavimais ir lojaliais klientais. Tačiau įmonės vadovų neapleido jausmas, kad galima pasiekti kur kas daugiau. Parduodama vis daugiau prekių, įmonės komanda gaišo daug brangaus laiko verslo valdymo procesams, nes tuometė IT sistema nebuvo pajėgi patenkinti nuolat augančios paklausos. Įmonei reikėjo greito, naujo ir paprasto technologinio sprendimo.

Arbor Garden Solutions anksti suprato, kad rinkoje prieinami šabloniški ERP įrankiai neišspręs problemų, o tik trukdys gerai veikiantiems darbo procesams. Taigi, užuot keitę procesus, jie pasirinko specialiai jiems pritaikytą sistemą.

Technologinis sprendimas:

NFQ įsigilino, kaip veikia Arbor Garden Solutions, analizavo senosios ERP sistemos trūkumus ir kalbėjo su įmonės darbuotojais tam, kad sukurtų sistemą, kuri tikrai tenkintų kliento poreikius. Nekėlėme sau tikslo išrasti dviračio iš naujo. Svarbiausia buvo sukurti ERP sistemą, kuri pagerintų darbo eigą nereikalaudama didžiulių pokyčių įmonėje. Toks požiūris leido pritaikyti išmanius sprendimus nestumiant Arbor Garden Solutions iš komforto zonos ribų.

Mūsų komanda išnarstė ir pertvarkė visą įmonės vidaus srautų ir verslo valdymo sistemą, atnaujino e. parduotuvę, įdiegė naujus analizės įrankius, ir sutvarkė logistikos procesus, efektyviai optimizuodama visą Arbor Garden Solutions svetainę.

Rezultatai:

7-is mėnesius trukusio projekto rezultatas – užsakymų valdymo sistema, kuri leido klientui skirti visą dėmesį ir laiką tiesioginiams pardavimams, techninę reikalo pusę paliekant mums.

Klientas norėjo aiškiai matyti, kas vyksta įmonėje. Mūsų sukurta sistema leidžia visiškai kontroliuoti kiekvieną  verslo aspektą – nuo analitinių procesų ir rinkodaros iki logistikos ir gamybos. Ši investicija atsipirko geresniais pardavimais – išaugo metinės pajamos, įmonė pasamdė daugiau darbuotojų ir net įkūrė naują gamyklą išaugusiai paklausai patenkinti.

„NFQ sprendimas leido mums sutelkti dėmesį į pardavimus, o ne į vidinius procesus ar darbuotojų mikrovadybą. NFQ IT projektų vadovų ir inžinierių dėka mūsų apyvarta išaugo 800 proc. Džiaugiamės turėdami komandą, kuriai galime patikėti svarbius darbus nesirūpindami dėl kokybės. Rezultatai kalba patys už save“, – sako Gediminas Surna, Arbor Garden Solutions generalinis direktorius.

Kokia išvada peršasi? Pardavimo platforma yra tiek pat svarbi, kaip kokybiškų prekių pasiūla. Arbor Garden Solutions veikė sėkmingai, tačiau neišnaudojo viso savo potencialo. Mes padėjome jiems pasiekti daugiau.

Susisiekite su mumis, jei ir jūs dairotės būtent jums pritaikyto sprendimo.

 

Suteiktos paslaugos