Naujienos2022-09-22

Kodėl galimybė mokytis darbe dažnai lieka tik patraukliai atrodančia deklaracija: įmonės daro vieną esminę klaidą

Didelė dalis organizacijų skelbia, jog skatina darbuotojų mokymąsi darbo vietoje, darbo metu. Visgi kartais tai, kas yra skelbiama, neatitinka realiai organizacijose naudojamų praktikų. Iš darbuotojų tenka išgirsti, jog ankstesnės darbo vietos ne visuomet atliepdavo skelbimuose minėtus privalumus, o net ir kelis metus įmonėje pradirbę specialistai likdavo be realių mokymosi galimybių, sako Rasa Meškauskienė, valantic LT personalo vadovė.

2022-09-21

MOKI-VEŽI: omnikanalės prekybos sprendimai, auginantys verslą

Omnikanalė (angl. omnichannel) prekyba jau seniai nebėra vien tik e-komercijos žaidėjų strategijos dalis. Vis daugiau tradicinių prekybininkų atranda šį veiklos modelį, kuris atliepia šiuolaikinio pirkėjo lūkesčius ir padeda auginti prekybos apimtis.

2022-07-26

Elektroninės komercijos plėtra atveria galimybes vietos specialistams augti su pasaulinio lygio vardais ir įrankiais

Didėjantys elektroninės prekybos mastai kuria poreikį ne tik didesnėms virtualioms parduotuvėms, bet ir sudėtingų e-komercijos platformų inžinierių paklausą. Daugiau nei 2000 tokių specialistų pasaulyje jungia į Lietuvos rinką atėję „valantic“, sudarantys galimybę vietos talentams tobulėti sprendžiant didelių e-komercijos projektų iššūkius.

2022-07-13

Kaip išplėsti savo el. parduotuvę ir tapti patraukliasniais savo klientams: Hans Natur sėkmės istorija

Esame e-komercijos ekspertai, tad kai į mus siekdamas atsinaujinti kreipėsi ekologiškų prekių vaikams verslas Hans Natur, apsidžiaugėme galimybe prisidėti prie vokiško e-komercijos prekybininko plėtros. NFQ sukurti technologiniai sprendimai Hans Natur padėjo plėstis bei tapti patrauklesniam ir patogesniam savo klientams.

2022-05-26

Kotryna Group transformacija: iš tradicinio į daugiakanalį prekybos verslo modelį

97 parduotuves valdančiam verslui sukūrėme sklandų daugiakanalės prekybos sprendimą padidinusi prekybos našumą ir verslo valdymo efektyvumą.