Naujienos2022-05-11

Kaip mūsų technologiniai sprendimai padėjo Paprcuts išplėsti savo verslą į Prancūziją

NFQ sukurti Front-end sprendimai padėjo Paprcuts sukurti modernų ir klientams patrauklų e-parduotuvės įvaizdį, o Back-end programavimas — išvystyti daugiakanalį verslo modelį ir žengti į Prancūzijos rinką. Tai puikus pavyzdys, kaip technologiniai verslo plėtros sprendimai bei IT ekspertų kompetencijos įmonėms atneša apčiuopiamų rezultatų.

2022-04-26

20-ies metų NFQ patirtis: stambūs verslai irgi nori būti startuoliškais

Lygiai prieš 20 metų, laikais, kai dar nebuvo nei iPhone, nei Facebook, Kaune su kelių programuotojų komanda startavusi Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrėja NFQ Technologies savo Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Krokuvos biuruose švenčia Lietuvos technologijų kontekste įspūdingą veiklos jubiliejų.

2022-04-07

Kaip su Šiaulių banku atnaujinome e-bankininkystę ir mobiliąją programėlę: dėmesys naudojimosi paprastumui

Mėgstame iššūkius, tad kai į mus kreipėsi Šiaulių bankas, apsidžiaugėme galimybe atnaujinti vieno didžiausių Lietuvos bankų internetinę bankininkystę ir mobiliąją programėlę.

2022-04-04

„NFQ Technologies“ šiemet taikosi į 45% pajamų augimą

Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrėja NFQ Technologies pajamos ir komandos dydis pernai pasiekė 19,5 mln. EUR ir 450 kolegų Lietuvoje ir Lenkijoje. Šiemet kompanija planuoja dar labiau augti – prielaidas tam kuria atsigaunančios aviacijos ir kelionių rinkos, aukso amžius logistikos ir el. komercijos srityse bei sėkmingos strateginės partnerystės su didžiausiais Europos startuoliais.

2022-03-24

Kviečiame padėti Ukrainos vaikams: skirkite paramą "Pagalbos sparnas" labdaros fondui

Karo lauke įstrigusiems ukrainiečiams ir našlaičiams reikia jūsų pagalbos, todėl kviečiame aukoti tarptautiniam labdaros fondui „Pagalbos sparnas“. Mes jau išsiuntėme į Ukrainą tris humanitarinės paramos konvojus ir išgelbėjome 150 žmonių, kurie vėliau prisiglaudė Lenkijoje ir Lietuvoje. Ketvirtasis konvojus – jau pakeliui į Ukrainą. Mes ir toliau padėsime karo nukankintiems žmonės, tačiau mums reikia paramos.