Esame e-komercijos ekspertai, tad kai į mus siekdamas atsinaujinti kreipėsi ekologiškų prekių vaikams verslas Hans Natur, apsidžiaugėme galimybe prisidėti prie vokiško e-komercijos prekybininko plėtros. NFQ sukurti technologiniai sprendimai Hans Natur padėjo plėstis bei tapti patrauklesniam ir patogesniam savo klientams.

Verslo problema:

2018 m. sparčiai augantis verslas norėjo atnaujinti pasenusią e-parduotuvę, padidinti jos greitaveiką bei pagerinti vartotojų patirtį įsigyjant prekes. Kurdami Hanst Natur e-parduotuvės Front-end sprendimus, mūsų ekspertai identifikavo ir kitą, ne vienam intensyvų augimą išgyvenančiam verslui pažįstamą problemą. Hans Natur naudojo pasenusią bei nelanksčią e-komercijos platformą ir dėl to susidūrė su technologiniu verslo augimo apribojimu. Siekiant užtikrinti sėkmingą plėtrą, klientui reikėjo naujų ir augančius poreikius patenkinančių Back-end sprendimų.

Technologinis sprendimas: 

Visų pirma, NFQ programuotojai išsprendė Hans Natur Front-end problemą. Tuometinė kliento e-parduotuvė buvo vizualiai nepatraukli, atgyvenusi ir nepatogi klientams. Pritaikydami PWA (progressive web app) sprendimą ir panaudodami VUE puslapio komponentus, mūsų ekspertai sukūrė naują, vartotojui patogią ir modernią  Front-end aplikaciją.

Atnaujinę e-parduotuvę, NFQ programuotojai ėmėsi spręsti kliento plėtrą stabdančią technologinę Back-end problemą. Daugiau nei dešimtmetį tarnavusi tuometinė Hans Natur e-komercijos sistema nebepajėgė patenkinti nuolat augančių Hans Natur poreikių. Kurdami naują Back-end ekosistemos sprendimą, NFQ ekspertai pasirinko lanksčią ir lengvai prie kliento poreikių prisitaikančią e-komercijos platformą. Joje galima tvarkyti užsakymus, vartotojų paskyras, integracijas su trečiosiomis šalimis pvz., mokėjimo ar siuntų sistemas bei nuolaidų administravimą.

Ieškodami optimaliausių Back-end sprendimų, mūsų programuotojai panaudojo pažangią produktų valdymo sistemą. Ji atsakinga už informacijos apie prekes iš sandėlio valdymo sistemos importavimą, reikalingų duomenų papildymą vizualiu atvaizdavimu ir prekių informacijos papildymą. 

Kurdama naują Back-end sistemą, NFQ IT komanda susidūrė su tokiais technologiniais iššūkiais: 

  • Sparčiai augantis verslas negalėjo sustabdyti savo e-komercijos veiklos;
  • Senoji ir naujoji Back-end sistemos tam tikrą laiko tarpą privalėjo veikti paraleliai: įvykus klaidai naujoje, vartotojai be trikdžių galėjo tęsti apsipirkimą senojoje sistemoje, kol klaida bus išspręsta.
  • Duomenys apie vartotojo krepšelį ir užsakymus bei kita informacija realiu laiku turėjo būti identiški abiejose e-komercijos sistemose. 

Nuodugniai suplanavę visus proceso veiksmus, mūsų programuotojai be trikdžių išvedė Hans Natur e-parduotuvę iš dešimties metų senumo kodo platformos į naują e-komercijos sistemą.

Rezultatai: 

Per ketverius bendradarbiavimo su klientu metus NFQ įgyvendino ne vieną e-parduotuvės funkcionalumo integraciją ir jau dabar planuoja naujas. Inovatyvūs sprendimai padeda verslui tapti dar patrauklesniam ir patogesniam savo klientams. 

NFQ programuotojai Hans Natur sukūrė modernią, vartotojams patogią Front-end aplikaciją bei naują Back-end sistemą. Šis technologinis sprendimas užtikrino Hans Natur plėtros galimybes, efektyvų užsakymų apdorojimą bei aplikacijos stabilumą. NFQ IT ekspertai Vokietijos elektroninės komercijos verslui sukūrė ne vieną e-parduotuvės vartotojams patrauklų funkcionalumą, taip padėdami verslui kurti papildomas vertes savo klientams. 

 

Suteiktos paslaugos