Su NFQ pagalba, pirmaujanti namų apyvokos reikmenų el. prekybos platforma žemyninėje Europoje ir Brazilijoje home24 drebina baldų prekybos sektorių. 

NFQ ekspertai yra atsakingi už home24 progresinės žiniatinklio programos (angl. Progressive Web Application arba PWA) vystymą. Mūsų sprendimai užtikrina sklandų šios platformos veikimą daugiau nei 1 mln. aktyvių vartotojų 8-iose pasaulio šalyse. 

Įkurta 2009 m., home24 visų pirma yra el. prekybos verslas, bet tuo pačiu ir duomenimis grįsta technologijų įmonė, gebanti efektyviai pritraukti naudotojus į savo tinklalapius, kur jiems yra prieinamas platus produktų asortimentas. 

Unikalus modelis

Prekyba internetu vyksta home24 platformoje, kuri apjungia du skirtingus verslo modelius.

Pirmasis – trečiųjų šalių bei „white label“ – modelis siūlo platų namų apyvokos reikmenų  asortimentą masinei rinkai, tokiu būdu užtikrinant aukštą pardavimų konversiją. Kadangi prekės dažniausiai nėra sandėliuojamos, tai padeda sumažinti likučių valdymo rizikas.

Antrasis – vertikaliai integruotas „private label“ – modelis, kurio pagrindu tiesiogiai iš gamintojų ir tiekėjų konkurencingomis kainomis įsigyjamos didelę paklausą turinčios prekės, užtikrina aukštą pelningumą.

Plėtrai lanksčios technologijos

Siekdama kiek įmanoma labiau supaprastinti apsipirkimo procesą, home24 investavo į pažangios bei lengvai plečiamos platformos vystymą. Didžiųjų duomenų analizės įrankiai yra neatsiejama platformos dalis.

home24 platformos ypatybės:

  • Plačios didžiųjų duomenų analizės galimybės teikia naudą visoms verslo sritims
  • Verslo procesai yra sklandžiai integruoti
  • DI įrankių išmanymas atskleidžia didžiųjų duomenų privalumus visoje vertės grandinėje
  • Išskirtinę home24 komandą sudaro aukštos kvalifikacijos technologijų ir produktų specialistai

 

Suteiktos paslaugos