LEMONCAT SaaS platforma ir prekyvietė, sukurta  skaitmenizuoti maitinimo sektorių. NFQ programinės įrangos inžinieriai šiam startuoliui sukūrė ir išvystė technologinį pagrindą bei infrastruktūrą. Mūsų sprendimai padėjo įmonei užsitikrinti dešimtis milijonų investicijų ir pradėti veiklą daugiau nei 400-tuose miestų ir apjungti virš 500 maitinimo sektoriaus tiekėjų vos per 2 metus.

NFQ dedikuota specialistų komanda LEMONCAT sukūrė programinės įrangos platformą ir nuo pirmos kodo eilutės sukonfigūravo technologinę infrastruktūrą. Parinkti specialūs programinės įrangos sprendimai leidžia valdyti B2B maitinimo paslaugų procesus ir sujungia tiekėjus su įmonėmis, kurioms reikia maitinimo paslaugų renginiams ar kitoms progoms.

Verslo sprendimas:

Technologinės plėtros požiūriu, šio startuolio koncepcija yra dvipusė: vienapus platformos yra paslaugų tiekėjai, kitapus – klientai, kuriems reikalingos maitinimo paslaugos. Tačiau tradicinis internetinio apsipirkimo modelis čia netinka, nes palyginus su pradiniu užsakymu, klientų poreikiai dažnai keičiasi. Štai todėl sukūrėme komunikacija pagrįstą platformą. Sistemoje tiekėjai pateikia kliento užklausomis paremtus pasiūlymus, tuomet klientas išsirenka labiausiai patikusius pasiūlymus ir iki išsirinkdamas tinkamiausią variantą, jis gali tiesiogiai bendrauti su tiekėjais.

Technologinis sprendimas:

Kurdami LEMONCAT platformą, NFQ dirbo ties technologine infrastruktūra, serveriais ir sinchronizavimu su Salesforce CRM. Tam pasitelkėmeHeroku Connect ir debesų kompiuterijos platformų bei  API pagalba teikdami klientui pridėtinės vertės verslo sprendimus. LEMONCAT platformoje daugeliui projektų yra naudojami Amazon Web Services. Viena iš NFQ įgyvendintų paslaugų buvo sklandus perėjimas prie AWS iš anksčiau naudotos debesų programų platformos Heroku.

Technologijų paketas, naudotas platformos kūrimui, apima React JS, PHP ant Symfony karkaso ir Elasticsearch,. Šiuo metu LEMONCAT sukurtas technologinis sprendimas pritraukia vartotojų tiek Europoje, tiek Australijoje.

Amazon Web Services integracijos:

LEMONCAT integravome mišrias AWS Managed Services pagal geriausias AWS praktikas. Ši paslauga leidžia padalyti procesų kontrolę ir atsakomybę tarp vidinių verslo vadovų ir AWS sistemos. Taip siekiame perkelti kai kuriuos procesus į AWS ir padėti LEMONCAT verslui judėti greičiau,, optimizuoti išlaidas ir sumažinti IT kaštus, savo laiką ir dėmesį skiriant svarbiausiems verslo procesams.

Vienas AWS kainos optimizavimo įrankių, kurį naudoja LEMONCAT platforma, yra Amazon EC2 Reserved Instances, suteikiantis itin didelę nuolaidą (iki 72%), lyginant su įprastine kainodara. Ši paslauga leidžia iš anksto rezervuoti pajėgumus, pagal varijuojančias prieinamumo zonas (angl.: Availability Zone).

Taip pat, LEMONCAT turi tokias integruotas paslaugas kaip Amazon Simple Storage Service (Amazon S3), skirtą didelės apimties objektų saugojimui, ir Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) lengvam konfigūravimui, valdymui ir reliacinės duomenų bazės debesyje apimties keitimui. Šie įrankiai suteikia LEMONCAT norimą verslo paslankumą, ekonomiškumą, ryšį, lankstumą ir galimybę elastiškai išplėsti savo infrastruktūros pajėgumus, atsižvelgiant į dinamiškus verslo poreikius.

Naudodamiesi AWS, LEMONCAT galėjo toliau plėtoti savo unikalų rinkos pasiūlymą. Būtent šio sprendimo dėkastartuolis 2019 metais prisijungė prie B2B Food Group priklausančios Caterwings įmonei . Būtent AWS paslaugos sukūrė palankias sąlygassklandžiai integracijai su savo sistemomis per palyginti trumpą laiką.

NFQ komanda LEMONCAT integravo šiuos AWS produktus:

  • Amazon EC2 – virtualus serveris Amazon Elastic Compute Cloud, skirtas paleisti programas Amazon Web Services infrastruktūroje.
  • Amazon S3 – arba Amazon Simple Storage Service paslauga, skirta objektų saugojimui per žiniatinklio paslaugų sąsają.
  • Amazon CloudFront – greito turinio pristatymo tinklo (CDN) paslauga, saugiai teikianti duomenis, vaizdo įrašus, programas ir API klientams visame pasaulyje su mažu delsos laiku ir dideliu perdavimo greičiu, kūrėjui palankioje aplinkoje.
  • Amazon Relational Database Service (RDS) – paskirstytoji reliacinių duomenų bazių paslauga, skirta supaprastinti aplikacijose naudojamos reliacinės duomenų bazės nustatymą, veikimą ir apimtį. Ji leidžia rinktis iš skirtingų optimizuotų valdymo tipų, kad atitiktų skirtingus reliacinių duomenų bazių naudojimo atvejus ir lanksčiai prisitaikytų prie besikeičiančių duomenų kiekių srautų.
  • Elastic Load Balancing (ELB) – ši paslauga automatiškai paskirsto ateinantį srautą keliems objektams keliose prieinamumo zonose (angl.: Availability Zone) ir užtikrina, kad srautas tenka tik sveikiems objektams.
  • Identity and Access Management (IAM) – funkcija, leidžianti saugiai valdyti prieigą prie AWS paslaugų ir resursų.
  • Amazon Route 53 – lengvai prieinama ir keičiama debesų Domain Name System (DNS) žiniatinklio paslauga, naudojama kūrėjams ir įmonėms suteikti ypač patikimą ir ekonomišką būdą nukreipti galutinius vartotojus į interneto programas pakeičiant jų vardus į skaitmeninius IP adresus.
  • Amazon Elasticsearch Service – pilnai valdoma paslauga, leidžianti lengvai įdiegti, užtikrinti saugumą ir ekonomiškai bei efektyviai naudotis Elasticsearch.
  • Amazon ElastiCache – pilnai valdoma atmintyje esanti duomenų saugykla ir talpyklos paslauga, kuri pagerina žiniatinklio programų našumą nuskaitydama informaciją iš valdomų atminties talpyklų, o ne pilnai pasikliauja lėtesnėmis diskuose veikiančiomis duomenų bazėmis.

Šiuo metu Lemoncat platformą galite pasiekti veikiančią po Caterwings prekės ženklu čia

Suteiktos paslaugos