Tyrinėti gamtą išsiruošę dviračių entuziastai bodisi ne duobėto kelio, o gremėzdiško nuomos proceso. Rebike Mobility –  sparčiausiai Europoje auganti naujų ir naudotų elektrinių dviračių pardavimo bei nuomos platforma – norėjo pasiūlyti savo klientams sklandžią ir paprastą savitarnos patirtį. Tam jie kreipėsi į mus.

Mūsų pastangų dėka įmonės klientai vos keliais paspaudimais gali lengvai sumokėti dviračių nuomos kainą, pratęsti bei atšaukti nuomos sutartį ar net įsigyti dviračio draudimą.

Atlikdami darbus pasitelkėme savo komandos daugiametę patirtį kuriant savitarnos sistemas. Pritaikę šias žinias, sukūrėme patogią ir funkcionalią nuomos platformą bei integruotą mokėjimo sprendimą. 

Šio projekto rėmuose naudojome skirtingus technologijų paketus – Symfony pagrindu sukurtą e. prekybos platformą papildėme Shopware 5 funkcijomis, o front-end kūrimui pasirinkome JavaScript. Viso projekto metu taip pat naudojome Docker sistemą, o šiuo metu padedame perkelti platformą į Amazon Web Services debesį.

„Be savitarnos funkcijų į portalą integravome galimybę atsiskaityti skirtingų partnerių kuponais, o tam reikėjo užtikrinti sinchronizavimą su keliomis trečiosiomis šalimis. Kol kas projektas rieda tikrai smagiai, portalą tobulinsim ir toliau, kad padėtume Rebike Mobility neatsilikti nuo savo klientų norų bei poreikių“, – sakė projekto technologijų vadovas Karolis Stanelis.

Platformas rasite čia: https://ebike-abo.de/ ir čia: https://rebike.com/de/.

Suteiktos paslaugos