Mūsų parengtas sprendimas – tinklalapis ir mobilioji programėlė – suteikia restoranams galimybę reklamuotis portale bei susikurti nuosavą „white label“ užsakymų kanalą keliais mygtuko paspaudimais. Automatizuota sistema apima visą užsakymų priėmimo, surinkimo ir pristatymo grandinę bei padeda prognozuoti pristatymo laiką. 

2003 m. įkurtos TakeOut Group specializacija – pažangūs, SaaS pagrindu vystomi, maisto išsinešimo sprendimai restoranams ir maisto prekių parduotuvėms. Bendradarbiauti su TakeOut Group pradėjome įmonei nusprendus plėstis ir paaiškėjus, kad tam būtina išplėsti senosios platformos pajėgumus, kad būtų galima aptarnauti nuolat augantį restoranų skaičių. 

Atlikę išsamią analizę priėjome išvados, kad norint užtikrinti sėkmingą verslo plėtrą reikia ne tik tobulinti tinklalapio dizainą, bet ir sukurti pažangesnių, restoranams bei klientams skirtų, priemonių. Į šį procesą kibome su didžiausiu entuziazmu. 

Šiandien įmonė džiaugiasi „viskas viename“ maisto užsakymo ir išsiuntimo platforma, kuria naudojasi tūkstančiai restoranų 8 rinkose. Naujoji platforma kasdien apdoroja užsakymų, kurių bendra vertė viršija 25 mln. eurų

Verslo iššūkis

Nauji tikslai reikalauja naujų priemonių. Augant platforma besinaudojančių restoranų skaičiui, TakeOut Group greitai suvokė, kad metas atnaujinti technologinę bazę.

Nauji tikslai gali pareikalauti ir naujų metodų, nes elementaraus atsinaujinimo kartais tiesiog nepakanka. Siekiant ryžtingos verslo plėtros, TakeOut Group būtinai reikėjo pačių moderniausių priemonių nuo back-office funkcijų valdymo iki maisto išsiuntimo programėlės ir daugiakanalio komercinės veiklos modelio. 

Technologinis sprendimas

Sukūrėme platformą, kuri vienu metu užtikrina visas šios kompleksiškos įmonės funkcijas. 

  • „White label“ modelis restoranams – už nedidelį mokestį, restoranai gali susikurti nuosavą TakeOut Group paskyrą, kuri suteikia jiems atskirą tinklalapį, mobiliąją programėlę ir galimybę užsakymus priimti ne tik per TakeOut Group platformą, bet ir tiesiogiai. Tai reiškia, kad įmonė šį daugiakanalį modelį ne tik pritaiko sau, bet taip pat gali jį pasiūlyti visiems sistema besinaudojantiems restoranams. 
  • Automatizuotas meniu ir back-office funkcijų valdymas – anksčiau restoranai, kurių jau tadas buvo tūkstančiai, apie meniu pakeitimus turėdavo informuoti TakeOut Group telefonu. Sistemą automatizavus, meniu atnaujinimai bei bendravimas su restoranais vyksta sklandžiai ir efektyviai. 
  • Maisto išsiuntimo programėlę sudaro atskira programa vairuotojams bei specializuota sistema, jungianti vairuotojus su restoranais ir klientais. 
  • Ši platforma, kurią sukūrėme Jenkins pagrindu, suteikia ja besinaudojantiems restoranams galimybę reikiamas programėles susikurti automatiškai.

Suteiktos paslaugos