Atgal į Naujienas

2019-12-20

HomeToGo kviečia Naujuosius sutikti slidinėjimo trąsojeNaujųjų metų sutiktuvės kalnuose gali tapti netradicine šios šventės atrakcija. Be to, orų prognozės šiemet Lietuvoje žiemiškų orų nežada, todėl tikėtina, kad sniego ir šaltuko dažniau dairysimės užsienyje. Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma HomeToGo, kurią Lietuvoje vystyti padeda technologijų partneriai NFQ Technologies, išanalizavo apgyvendinimo ir slidinėjimo bilietų kainas Naujųjų metų išvakarėse daugiau nei 75 populiariausiose slidinėjimo vietose Europoje. Rezultatai rodo, kad norint tokią pramogą pasidovanoti, nebūtinai prireiks itin didelio atostogų biudžeto.

Naujųjų metų naktį ypač žemomis kainomis slidinėti poilsiautojai gali Zieleniec slidinėjimo kurorte, Lenkijoje. Nakvynė žmogui čia kainuoja tik 34 eurus, dienos slidinėjimo bilietas – 16 eurų. Tai reiškia, kad dienos pramogos ir nakvynė kartu kainuos tik 50 eurų. Berchtesgadeno žemėje, Vokietijoje kainos taip pat nėra didėlės. Čia poilsiautojai už apgyvendinimą ir slidinėjimo pasą turės mokėti tik 58 eurus.

Visą 75 pigiausių Europos slidinėjimo kurortų sąrašą rasite čia.

Nepaisant gerų kainų kituose kurortuose, populiariausi Naujųjų metų naktį yra Cermato, Arozos ir Sankt Morico kurortai Šveicarijoje. Čia vienos nakties apgyvendinimo ir slidinėjimo bilieto kaina vienam žmogui svyruoja nuo 160 iki beveik 200 eurų.

Apie HomeToGo

„HomeToGo“ (www.hometogo.com) yra didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos meta-paieškos platforma, leidžianti palyginti daugiau nei 17 mln. nuomos pasiūlymų iš daugiau nei 1000 nuomos svetainių visame pasaulyje, įskaitant ir didžiuosius portalus, tarp kurių Booking.com, HomeAway, TripAdvisor ir kt. Kompanija turi vietinėms rinkoms pritaikytas paieškos sistemas 23 šalyse: JAV, Europoje bei Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Bendros investicijos į HomeToGo viršija 150 milijonų USD. Šią meta-paieškos platformą Lietuvoje padeda vystyti technologijų partneriai NFQ Technologies.