Atgal į Naujienas

2022-05-25

Kaip padėjome Zivver sukurti saugesnį būdą dalintis duomenimisĮmonės visame pasaulyje dirba su vis didesniais kiekiais jautrių duomenų, kuriais dalinasi su klientais, partneriais ir kitomis suinteresuotomis šalimis. Nors tai ir kuria daug pridėtinės vertės, atsiranda ir daugiau kibernetinio saugumo grėsmių. Mūsų partneris, Olandijos startuolis Zivver, sukūrė sprendimą, kuris užtrikrina saugesnius būdus dalintis duomenimis ir užkerta kelią jautrių duomenų nutekėjimui.

Savo arsenale Zivver turi kelis produktus – nuo Gmail ir Outlook įskiepių iki specializuotų internetinių aplikacijų ir mobiliųjų programėlių. Šie įrankiai leidžia vartotojui apsaugoti laiškus, siunčiamus dokumentus ir vaizdo skambučius tiesiai iš jiems pažįstamos el. pašto aplinkos. Zivver sprendimai padeda įmonėms išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų, apsaugoti duomenis nuo programišių ir geriau kontroliuoti siunčiamą informaciją.

Mūsų .NET/C# programuotojai nuo praėjusių metų spalio padeda Zivver vystyti Outlook įskiepį. Mūsų indėlis projekto valdymo srityje – sklandi migracija iš AngularJS į Angular. Taip pat padedame įmonei valdyti savo vaizdo konferencijų produktą Zivver Meet ir kurti jam reikalingus technologinius sprendimus. Neabejojame, kad Zivver aktyviai dalyvaus formuojant komunikacijos saugumo rinką.

Jei dar neatradote Zivver, leiskite šiam sprendimui nustebinti jus ir jūsų klientus. 

O galbūt ieškote unikalaus technologinio sprendimo savo verslui? Susisiekite šiandien ir mes padėsime atrasti geriausią sprendimą.