Atgal į Naujienas

2022-03-24

Kviečiame padėti Ukrainos vaikams: skirkite paramą "Pagalbos sparnas" labdaros fonduiKaro lauke įstrigusiems ukrainiečiams ir našlaičiams reikia jūsų pagalbos, todėl kviečiame aukoti tarptautiniam labdaros fondui „Pagalbos sparnas“. Mes jau išsiuntėme į Ukrainą tris humanitarinės paramos konvojus ir išgelbėjome 150 žmonių, kurie vėliau prisiglaudė Lenkijoje ir Lietuvoje. Ketvirtasis konvojus – jau pakeliui į Ukrainą. Mes ir toliau padėsime karo nukankintiems žmonės, tačiau mums reikia paramos.

„Pagalbos sparnas“ – tarptautinio pripažinimo sulaukęs labdaros fonas, kurį 2014-aisias įkūrė rezervo karininkas Algis Šimoniutis. Per 8-erius metus fondas išsiplėtė, rado rėmėjų ir įsitvirtino. Dabar tai gerai organizuota specialistų grupė, kuri puikiai išmano pagalbos tiekimo Ukrainai vingrybes. 

„Pagalbos sparnas“ siunčia į Ukrainą humanitarinę pagalbą ir priglaudžia našlaičiais tapusius vaikus, kurie Lietuvoje randa naujus namus. Didžiausias fondo pranašumas – gausus kontaktų tinklas, leidžiantis tikslingai teikti pagalbą. Humanitarinę paramą paprastai sudaro vaistai, tvarsčiai, medicininiai turniketai, dezinfekcinės priemonės, konservuotas maistas, higienos ir chirugininiai reikmenys 

Kaip galiu padėti?

PINIGINĖ parama: 

Gavėjas: Pagalbos sparnas

Sąskaitos numeris: LT477300010139863995 (Swedbank)

SWIFT / BIC kodas – HABALT22

Banko kodas – 73000 

SAVANORYSTĖ: 

Dėl savanorystės kreipkitės: pagalbos.sparnas@gmail.com

HUMANITARINĖ parama: 

Dėl humanitarinės pagalbos kreipkitės: pagalbos.sparnas@gmail.com

Kiekviena jūsų parama – svarbi.