Atgal į Naujienas

2021-08-27

Mūsų CMO tapo Gražvydas KaminskasJau 20 metų versle skaičiuojanti Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo kompanija NFQ turi naują CMO (liet.: rinkodaros vadovą) – šią savaitę šias pareigas pradeda eiti Gražvydas Kaminskas, kuris prie NFQ prisijungė praėjusiais metais kaip skaitmeninių pardavimų vadovas.

Savo profesinę patirtį G. Kaminskas sukaupė 11 metų dirbdamas su startuoliais bendrovėse kaip Teamgate, Tesonet ir iTo grupės įmonėje Tasker pardavimų ir rinkodaros srityse, taip pat sukaupta patirtimi aktyviai dalijasi pre-akseleratoriuje „Techhub”, akseleratoriuje „Startup Wise Guys” bei su Verslios Lietuvos projekto „Sparnai” eksporto lyderiais.

„Kai Gražvydas su savo plačiu rinkos matymu prisijungė į mūsų komandą, NFQ netrukome įsitikinti jo darbų įtaka mūsų verslui: tiek verslo vystymo procesams, tiek pardavimams, tiek strategijos formavimui. Jo pagalbos vertę pajutome ir pritraukiant kelis itin stambaus masto naujus kontraktus, kurie tiek mūsų pačių, tiek mūsų partnerių verslams žada pozityvius pokyčius. Be to, Gražvydas yra komandos žaidėjas, turintis gerą energijos užtaisą, tad netrunka įpūsti veiklumo ir jį supantiems kolegoms,” – teigė NFQ vadovas Paulius Insoda.

Prieš Gražvydui Kaminskui stojant už NFQ rinkodaros vairo ir priimant iššūkį suformuoti naują, platesnio spektro kompetencijas apimantį padalinį organizacijoje, NFQ kelerius metus atskiro rinkodaros skyriaus neturėjo. Verslo vystymo pokyčius lėmė spartesnė NFQ plėtra užsienio rinkose, pasikeitusi ir išsiplėtusi NFQ pardavimų komanda bei atitinkamai išaugęs skaitmeninės rinkodaros, į IT paslaugų pardavimus orientuotos komunikacijos kompetencijas turinčių talentų poreikis. Pokyčiai įgyvendinami vienu tikslu – NFQ siekia auginti savo komercinę sėkmę spartnesniais žingsniais ir platesniu geografiniu mastu.

Gražvydas Kaminskas bus atsakingas už NFQ rinkodaros strategijos Lietuvos ir užsienio rinkoms kūrimą bei įgyvendinimą, įmonės įvaizdį, rinkodaros procesų priežiūrą ir atnaujinimą, rinkodaros ir komunikacijos skyrių veiklos organizavimą.

Šiuo metu NFQ kuria IT sprendimus e-komercijos, daugiakanalės prekybos, transporto ir logistikos, dalijimosi ekonomikos, kelionių bei finansų verslams, kurie orientuoti į skaitmenizaciją, o visapusiškas technologijų taikymas jiems – esminė varomoji jėga plėtrai.

NFQ klientais ir partneriais yra tokios kompanijos kaip HomeToGo (didžiausia pasaulyje atostogų būsto paieškos sistema), HansNatur (Vokietijos eko produktų e-komercijos lyderis), Smarketer (Vokietijos, Belgijos, Nyderlandų rinkose veikianti skaitmeninė prekyvietė, sistemoje talpinanti virš 20 milijonų produktų), Alaiko (Vokietijoje veikianti skaitmeninė logistikos ir sandėliavimo valdymo sistema), Weezy (sparčiai augantis Didžiosios Britanijos itin greito maisto produktų pristatymo į namus startuolis).