Atgal į Naujienas

2021-02-25

NFQ - didysis Lietuvos Verslo Forumo 2021 partnerisŠiemet esame didžiuoju Lietuvos Verslo Forumo 2021 partneriu. Tai didžiausia online verslo konferencija Lietuvoje, apjungsianti virš 7 000 verslininkų, ekonomistų, verslo ir vadybos konsultantų. Per 3 dienas dalyvių lauks 150+ pranešimų ir diskusijų. Kviečiame nepraleisti progos pasisemti įžvalgų iš mūsų komandos narių:

  • “Kiek (e)prekyboje liko (e)prekybos?” 

Tadas Četkauskas, NFQ Verslo vystymo vadovas pristatys šiuolaikinės prekybos tendencijas pasaulyje kurias būtina žinoti, jei nenorima, kad rytoj ištiktų “High street’o” krizė. Taip pat Tadas žadėjo parodyti sprendimą, kuris fizinės prekybos atstovams leidžia susigrąžinti 2-7% pro duris išėjusių, vadinasi jau prarastų, ir nieko nepirkusių pirkėjų. Ar jau suskaičiavote kiek papildomų eurų gali sugrįžti pas jus? 

  • "Ateitis e-komercijoje. Iššūkiai ir baimės"

Paulius Insoda, NFQ CEO kartu su Laimonu Baziliu, Kotryna group CEO, Rida Kalvaitiene, Newsec Turto valdymo paslaugų grupės vadove Baltijos šalyse bei Sauliumi Lazaravičiumi, Spryker sertifikuotu pardavimų specialistu ir NFQ Projektų vadovu, bandys išsiaiškinti, kaip šiuolaikinės el. prekybos automatizacijos sistemos — nuo tiekimo valdymo, prekių informacijos ruošimo optimizavimo, iki rinkodaros – pasiteisina tradicinės prekybos versluose, ir kurie faktoriai daro svarbiausią įtaką ilgalaikei verslo sėkmei bei vartotojo patirčiai pradedant pardavimus jau ir greit atversiančiose fizinės prekybos vietose. 

  • “Kodėl jūsų online verslas negeneruoja pelno?”

Jurgis Gylys, Verslo skaitmenizacijos ekspertas kartu su publika analizuos ryškiausius konkrečių įmonių sėkmių ir klaidų atvejus.

Dar neturite bilieto? Kviečiame registruotis nemokamai šia nuoroda.