Atgal į Naujienas

2019-10-25

NFQ plečiasi: Šiauliuose atidarė naują biurą„NFQ Technologies“ didina apsukas – plečiasi Šiauliuose ir čia atidaro naują biurą. Per artimiausius 2 metus planuojama komandą padidinti iki 40 žmonių. Tikimasi pritraukti patyrusių programuotojų, programinės įrangos architektų, projektų vadovų, duomenų mokslininkų bei programinės įrangos automatizavimo inžinierių, norinčių darbuotis Šiaulių regione.

„Paskutiniu metu sparčiai plečiamės. Nuo metų pradžios komandą Lietuvoje padidinome daugiau nei 50 profesionalų, plečiame savo tarptautinių projektų portfelį ir pirmąjį šių metų pusmetį fiksavome didžiausius pardavimus mūsų istorijoje. Kadangi esame maža šalis, mus riboja gyventojų ir specialistų kiekis didmiesčiuose, todėl atveriame naujas galimybes regionuose, pasiūlydami tokias pat sąlygas darbuotojams, kurias jie galėtų gauti didžiuosiuose miestuose. Be to, pastebime tendenciją, kad ne visi nori keltis į Vilnių ar Kauną ir mieliau liktų ar net grįžtų iš didmiesčio į mažesnį miestą. Šiauliuose jau nuo seno turėjome mažą atstovybę, tad ją sustiprinti ir gerokai išplėsti buvo natūralus tolimesnis žingsnis“, – sakė Paulius Insoda, NFQ vadovas.

Naujasis NFQ biurų kompleksas įkurtas beveik 600 kv. m. dydžio patalpose Tilžės gatvėje ir yra sukurtas atsižvelgiant į pasaulines IT sektoriaus biurų tendencijas. Į plėtrą Šiauliuose bendrovė per ateinančius porą metų investuos 140 tūkst.
eurų.

„Stengiamės, kad visose mūsų atstovybėse darbo sąlygos būtų vienodos, todėl Šiauliuose atsinaujinome ir įrengėme modernų biurą, kuris siūlo identiškas sąlygas kaip ir kiti mūsų biurai Vilniuje ir Kaune. Tikimės, kad galimybė dirbti su pasauliniais rinkos lyderiais ir puiki darbo aplinka motyvuos Šiaurės Lietuvos regiono talentus. Tai ne formalus atsinaujinimas, bet rimtas pamatas tolimesnei plėtrai“, – teigė P. Insoda. Kompanijos plėtra Šiauliuose džiaugiasi ir miesto meras Artūras Visockas: „Esu labai laimingas, kad verslas nori kurtis ir veikti mūsų mieste. Atidarydama naują savo biurą, kompanija NFQ prisideda prie Šiaulių plėtros vizijos įgyvendinimo – suteikia dar daugiau galimybių, leidžiančių šiauliečiams laimingai gyventi čia. Džiaugiuosi, kad Šiaulių universiteto ir kolegijos studentai galės semtis žinių iš IT profesionalų, o jaunos šeimos turės galimybę karjeras kurti čia, o ne, pavyzdžiui, užsienyje. Todėl šio biuro atidarymą laikau ypatingo svarbumo įvykiu.“

Šio miesto NFQ programuotojų komanda jau dirba su sėkmingais verslais. Amerikiečių logistikos kompanijai „Atlantic Express Corp.“ lietuvių sukurtas ERP sprendimas leido padidinti 10-ies eksporto ir 13-os importo padalinių efektyvumą.

NFQ vokiečių elektroninės prekybos įmonei „Real Digital“ padėjo tobulinti skaitmeninius produktus, Didžiojoje Britanijoje sėkmingai įsitvirtinusiai lauko baldų gamintojai iš Lietuvos „Arbor Garden solutions“ lietuviai sukūrė verslo valdymo
sistemą.

Taip pat NFQ pradeda bendradarbiauti ir su Šiaulių universitetu bei Šiaulių valstybine kolegija. Šių įstaigų studentai kompanijoje galės atlikti praktiką, paskaitų metu spręsti įmonės pateiktas realias, darbo rinkoje iškylančias problemas. Tuo tarpu NFQ, esant reikalui, galės prašyti universiteto ir kolegijos organizuoti darbuotojų ir specialistų mokymus, kurti programinę įrangą, imitacinius modelius ir taikyti juos optimaliems sprendimams sudaryti bei diegti. Partneriai sujungs jėgas, dalyvaujant nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose.

Kartu su išsiplėtusiu ir atsinaujinusiu biuru pirmą kartą Šiauliuose startavo ir „NFQ Akademija“. Pastaroji siūlo nemokamus programuotojų mokymus, skirtus tiek turintiems  programavimo pradmenis, tiek ir norintiems tobulėti toliau. Kompanija labiausiai
motyvuotus ir sėkmingai pasirodžiusius kandidatus kvies prisijungti prie NFQ komandos šiame mieste. Iš viso per 7 veiklos metus buvo pasamdyti 109 akademiją baigę studentai iš visos Lietuvos.

Šiuo metu daugiau nei 500 NFQ specialistų dirba bendrovės biuruose Lietuvoje, Vokietijoje, Vietname ir Singapūre.