Atgal į Naujienas

2020-11-02

NFQ tapo oficialiu AWS partneriuDžiaugiamės galėdami pranešti, kad NFQ nuo šiol esame oficialiu ir sertifikuotu debesų kompiuterijos milžino Amazon Web Services (AWS) partneriu.

NFQ teikiamos paslaugos padeda sėkmingai vystyti bet kurio kliento verslą, pradedant startuoliais ir baigiant tarptautinėmis kompanijomis. Turėdami virš 7 metų patirtį taikant AWS sprendimus, gerai išmanome dabartines konteinerizacijos tendencijas, vedančias mus vis arčiau pasaulio be serverių. Taigi, mes investuojame į savo partnerių ateities technologijas tam, kad jos išliktų aktualios bei pritaikomos ir ilgajame laikotarpyje (pvz., 5-7 metų bėgyje). NFQ tikslas – visuomet būti technologijų priešakyje.

Mūsų sukaupta AWS patirtis apima daugybės įmonių, tokių, kaip HomeToGo, home24, Lemoncat, WeShip (Alaiko), EatMyTickets, Atlantic Express, Smarketer, Stovendo ir Finance Group infrastruktūros plėtrą.

Taigi, visiškai nenuostabu, kad net 90% Fortune 100 kompanijų naudoja AWS. Siūlant apie 200 pilnos apimties duomenų centrų paslaugų visame pasaulyje, AWS šiomis dienomis tampa tarptautiniu standartu įmonėms, siekiančioms stiprėti, auginti greitį ir paslankumą, didinti ar mažinti apsukas pagal kintančius savo verslo poreikius. Taip verslai bei jų strategijos įgauna apčiuopiamos vertės.

Padedame klientams implementuoti programas, kurios AWS aplinkoje veiks ne tik lokaliai, bet ir visuose pasaulio regionuose. Ir tai padeda išspręsti vieną didžiausių infrastruktūros iššūkių, kylančių tarptautiniu mastu veikiančioms technologijų įmonėms.