Atgal į Naujienas

2020-11-19

NFQ tapome oficialiais Spryker Commerce OS partneriaisOficialu: mūsų įmonė tapo oficialia Spryker Commerce OS partnere. Šios kompanijos vystomos technologijos tikslas - kurti bei efektyviai prižiūrėti didelio ir itin didelio masto elektroninės komercijos (e-commerce) projektus.

Jei planuojate plėsti savo verslą tarptautinėje erdvėje, Spryker siūloma technologija padės apdoroti didelius duomenų kiekius bei valdyti produktus bei užsakymus nedarant jokių didelių pokyčių su jau sugeneruotu kodu.

Pavyzdžiui, išorinio programavimo (Front-end) naudojama duomenų saugykla yra atskirta nuo vidinio programavimo (Back-end). Taigi, kiekviena programavimo dalis turi savo pritaikymą bei saugyklą, todėl tinklalapio architektūros tobulėjimas tampa žymiai paprastesnis. Horizontalus augimas su Spryker, nesulėtinant vidinio programavimo, yra taip pat paprastas: pakanka pridėti daugiau klasės egzempliorių drauge su talpesne duomenų saugykla.

Saulius Lazaravičius, sertifikuotas Spryker žinovas ir NFQ Kappa komandos Team Lead, padalinyje, pabrėžia, kad šios kompanijos sukurtas Glue API sprendimas leidžia sklandžiai integruotis su visais įmanomais klientų sąlyčio taškais: nuo interneto, darbalaukio ar mobiliųjų programų iki POS ir robotų pirkimo. Toks funkcionalumas yra itin pageidaujamas tarp didelio masto pasaulinių verslų.

Mūsų programinės įrangos inžinieriai mielai naudojasi Spryker dėl efektyvių duomenų talpyklos ir našumo problemų sprendimų. Be to, į sistemą integruoti sprendimai leidžia greitai pereiti prie norimos kodo dalies, ją tobulinti, peržiūrėti ir netgi atlikti pertvarkymą. Dėka sumaniai moduliuotos Spryker architektūros, visa tai vyksta itin sklandžiai ir nepraleidžiant papildomo laiko susipažinti su struktūra. 

Kalbant paprasčiau, Spryker pakelia e-commerce vystymosi galimybes į kitą lygį. Šio siekiama tuomet, kai tradicinės sistemos riboja pageidaujamą verslo mastelio spartą.