Atgal į Paslaugas

FinTech ir Bankininkystė

NFQ siūlo IT paslaugomis neapsiribojantį sprendimų spektrą, pritaikytą FinTech verslams. Mūsų ilgametė patirtis, įgyta gilinantis į technologijų kūrimą (įskaitant ir finansinių technologijų, ir bankininkystės subtilybes), bei atsakingas požiūris į programinės įrangos ir skaitmeninių sprendimų vystymą padeda mūsų klientams siekti aukštumų. Atsižvelgdami į sektoriaus specifiką, drauge su verslo partneriais, siūlome platų spektrą FinTech rinkai skirtų paslaugų (korteles, teisines konsultacijas, sąskaitų atidarymą ir kita).

Esame sukaupę beveik 20-ties metų patirtį, kuriant programinę įrangą, bei esame įgyvendinę virš 300 skirtingų projektų įvairiose industrijose (įskaitant finansų rinkai skirtus sprendimus). Ši įvairialypė patirtis leidžia mums kurti apčiuopiamą vertę Lietuvos ir užsienio FinTech verslams. Mūsų inžinierių kurti patikimi technologiniai sprendimai padeda mūsų klientams nuolat spartinti operacijas, plėsti verslą ir didinti pelną. Sėkmingai sukurtų ir kuriamų FinTech produktųdėka NFQ siekia būti vienais iš patikimiausių tarptautinių IT partnerių šiame segmente.

FinTech sprendimai neapsiriboja vien programine įranga. Įmonėms taip pat reikalingos teisinės ir verslo konsultacijos. Patikima pagalba ir žinios leidžia įmonėms daugiau laiko skirti verslo plėtrai. NFQ siūlo būtent tai – strateginę pagalbą kuriant kompleksinius FinTech produktus kartu su partneriais.

Vertė, kurią siūlome:

Know-how. Mūsų patyrę IT specialistai sprendžia iššūkius dvejopai – kurdami naujus sprendimus „nuo nulio“ arba papildydami Jūsų turimas sistemas naujomis funkcijomis. Be to, mūsų versli ir į rezultatus orientuota inžinierių komanda taip pat gali pasiūlyti būdus pagerinti jūsų projekto sėkmę

Atsidavimas. Siūlomus sprendimus pritaikome kiekvienam klientui. Tai reiškia, kad proaktyviai palaikysime jus iki tol, kol pasieksite suderintus tikslus. Mūsų partnerių patirtis rodo, kad NFQ turi reikiamų išteklių ir gebėjimų įgyvendinti sudėtingus, netradicinius ir kūrybinius sprendimus, pavyzdžiui – įdiegti kriptovaliutų funkcionalumą tradicinės bankininkystės platformoje.

Visas paslaugų spektras. Mūsų partnerių tinklą sudaro patyrę teisininkai bei FinTech konsultantai. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – suteikti jums visus reikiamus įrankius projekto įgyvendinimui ir vystymui. 

Sprendimai ir paslaugos:

Konsultacijos ir analizė. Patarsime, kaip geriausiai kurti unikalius sprendimus, taikyti geriausius ir tinkamiausius metodus bei integruoti jūsų sprendimus su trečiųjų šalių produktais.

Viskas viename. Platus NFQ partnerių tinklas, kurį sudaro teisininkų kontoros, verslo konsultantai, KYC/KYB sprendimų tiekėjai, mokėjimo kortelių leidėjai ir kibernetinio saugumo ekspertai, yra visada pasirengęs vystyti jūsų FinTech projektą. Mūsų partneriai taip pat gali padėti atidaryti asmenines ar verslo sąskaitas. 

Bankininkystės sprendimai. Nerandate sau tinkamos bankininkystės platformos? Sukursime unikalų sprendimą išskirtinai jums.

Mokėjimų integracija. Siūlome integraciją su SEPA/SWIFT mokėjimų tinklais ir bankais korespondentais.

Pinigų plovimo prevencija (angl. AML). Jau siūlote paslaugas klientams ir norite užtikrinti atitiktį PPP (angl.k. AML) taisyklėms? NFQ ne tik atnaujins esamą programinę įrangą, bet ir sukurs jums naujų įrankių.

Debesijos sprendimai. Esame oficialūs „Amazon Web Services“ atstovai. Debesijos paslaugas teikti padeda virš 20-ies sertifikuotų inžinierių komanda.

El. pašto rinkodara. Kurkite išskirtinius naujienlaiškių šablonus ir pritraukite daugiau klientų. Padedame pagerinti el. pašto rinkodaros kampanijų rezultatus, nustatydami aiškius KPI tikslus, atlikdami auditą ir konkurentų analizę.

Kompleksiniai sprendimai. Esame sukūrę ne vieną kompleksinį sprendimą, pareikalavusi kūrybinio požiūrio ir plataus įgūdžių spektro. Net jei manote, kad jūsų norai išties išskirtiniai, greičiausiai galėsime sukurti jums tiksiantį sprendimą.

Sėkmės istorijos