Berlyne įsteigtas tvarius aksesuarus iš plonos, tačiau tvirtos medžiagos Tyvek (sintetinio popieriaus) gaminantis bei parduodantis startuolis Paprcuts į mus kreipėsi norėdamas atnaujinti savo e-parduotuvę bei pradėti prekybą Prancūzijoje. NFQ sukurti Front-end sprendimai padėjo Paprcuts sukurti modernų ir klientams patrauklų e-parduotuvės įvaizdį, o Back-end programavimas — išvystyti daugiakanalį verslo modelį ir žengti į Prancūzijos rinką. Tai puikus pavyzdys, kaip technologiniai verslo plėtros sprendimai bei IT ekspertų kompetencijos įmonėms atneša apčiuopiamų rezultatų.

Verslo problema: 

Kai 2018 metų rugpjūtį verslas kreipėsi į mus, jo naudojama elektroninės komercijos sistema tiesiog nebesusidorojo su vis didėjančiais produktų užsakymais, Paprcuts nebegalėjo augti ir plėstis į kitas šalis. Lig tol startuolio naudota e-parduotuvė taip pat nepateisino kliento lūkesčių. Modernius aksesuarus gamininti ir jais prekiaujanti įmonė norėjo stilingos, šiuolaikiškos, gerą vartotojų patirtį kuriančios elektroninės parduotuvės. Į technologinius spąstus patekęs startuolis turėjo ambicijų — Kalėdas pasitikti su atnaujinta elektronine parduotuve ir pradėti prekybą vystyti Prancūzijoje.

Technologinis sprendimas: 

NFQ ekspertų komandai teko iššūkis: mažiau nei per šešis mėnesius sukurti naują Paprcuts e-komercijos sistemą ir sofistikuotą, vartotojams patogų elektroninės parduotuvės dizainą. 

NFQ programuotojai panaudojo Sylius, kaip e-komercijos sistemos karkasą ir produktų informacijos valdymo sistemą Akeneo PIM. Naujoji platforma pasižymi lanksčiu funkcionalumu — e-komercijos sistemą paprasta padalinti į mažesnius subjektus. Taip iš vienos platformos galima administruoti ne vieną, o kelias skirtingas elektronines parduotuves. Šis technologinis sprendimas itin patogus į užsienį plėstis siekiantiems verslams ir puikiai tinka daugiakanaliam verslo modeliui. Sylius sistemoje NFQ IT specialistai suprogramavo ir sukonfigūravo produktų pardavimo, sandėlio informacijos valdymo bei nuolaidų skelbimo procesus.

Gaminami iš ekologiškos medžiagos Paprcuts aksesuarai — nekasdienis produktas, tad jais prekiaujančiam startuoliui reikėjo neeilinės elektroninės parduotuvės. NFQ sukūrė SPA (single page application) elektroninę parduotuvę, kurios išskirtinis dizainas ir stilistika puikiai atspindėjo verslo siūlomas prekes, o intuityvi navigacija kūrė gerą vartotojų patirtį

Sukūrus SPA tinklalapį, visada susiduriama su SEO pozicijų iššūkiais. Nors teigiama, kad paieškos sistemos moka interpretuoti ir nuskaityti SPA turinį, praktika rodo visai kitokius rezultatus. Atsižvelgdami į tai ir pasitelkdami server-side rendering sprendimą, mūsų IT ekspertai adaptavo Paprcuts tinklapį paieškos sistemoms.

Rezultatai: 

  • Parengę planą ir nuolat konsultuodamiesi su klientu, MVP versiją NFQ pristatė per tris su puse mėnesio
  • Black Friday, Cyber Monday ir Kalėdinės prekybos periodą Paprcuts pasitiko turėdami naują, augančius užsakymus apdorojančią e-komercijos sistemą bei stilingą SPA elektroninę parduotuvę;
  • NFQ specialistų dėka Paprcuts galėjo plėsti savo verslą Prancūzijoje, verslas tapo matomas internetinėse paieškose, elektroninėje parduotuvėje atsirado įvairių kūrybiškų, Paprcuts klientams patrauklių sprendimų;
  • Sukūrus šį sprendimą jau po pirmojo mėnesio pradėtų ir nepabaigtų pirkimų skaičius, dar vadinamas apleistu pirkinių krepšeliu, sumažėjo 32.38%;

Per ketverius bendradarbiavimo su Paprcuts metus NFQ programuotojai ne tik sukūrė pardavimų procesų valdymo sistemą, bet ir e-komercijos platformoje įdiegė verslui naudingų papildomų funkcijų. Puikus to pavyzdys — dovanos Paprcuts klientams. NFQ specialistai sukūrė funkciją, leidžiančią elektroninės parduotuvės administratoriui nustatyti produktų sumą, kurią pasiekęs pirkėjas gauna dovaną ar nuolaidą visam pirkinių krepšeliui.

Sprendimas buvo paremtas žaidybiniais elementais: pirkėjas dėdamas į krepšelį produktus galėjo matyti, kaip atrakina vieną ar kelias dovanas, kurios vizualiai iš pradžių buvo paslėptos.

Ši naujovė pagerino Paprcuts pardavimus bei padėjo išpopuliarinti mažiau perkamus produktus.

 

Suteiktos paslaugos