Atgal į Industrijas

Transportas ir logistika

Pastaraisiais metais transporto ir logistikos sektoriaus lyderiai optimistiškai žvelgia į ateitį – ekonomikai augant, didėja sandėliavimo poreikis, auga ir krovinių bei keleivių srautai.

Tačiau besikeičiantys klientų poreikiai, duomenimis grįsti sprendimai, išmanių sistemų poreikis ir augantis reguliavimas skatina sektorių pasitelkti technologijas ir skaitmenizuoti procesus.

Ateitis priklauso nuo sugebėjimo prisitaikyti

Mūsų žinios ir patirtis yra nepamainomos, kuomet sudėtingų procesų technologinė pažanga yra būtina verslo augimui. Didžiuojamės tokiais logistikos ir transporto sektoriui sukurtais sprendimais, kaip ERP sistema JAV jūrų pervežimo kompanijai Atlantic Express Corp., kuri leido 4 kart padidinti apdorojamų užsakymų kiekius. Taip pat mūsų komanda įgyvendino anžeminių oro uostų paslaugų valdymo sprendimą tarptautiniams oro uostams. Tai – patogi naudoti debesijos kompiuterija grįsta sistema, leidžianti planuoti, vykdyti ir stebėti visą oro uostų antžeminių paslaugų ciklą. 

Skaitmenizavimas padės išlikti priekyje

Kintantys klientų lūkesčiai, technologinė pažanga, nauji rinkos dalyviai ir nauji būdai bendradarbiauti bei konkuruoti transporto ir logistikos įmonėms  neleidžia atsipūsti. Norėdami išlikti priekyje, verslai turi patys imtis veiksmų, kad prisitaikytų prie besikeičiančių sąlygų. 

  • 50% transporto ir logistikos bendrovių vadovų teigia jaučiantys technologinių įgūdžių ir kultūros stoką savo įmonėse (PwC, 2017)
  • 28% tranporto ir logistikos įmonių  save laiko technologiškai pažangiomis. Kai kurie transporto ir logistikos sektoriaus klientai jau šiandien gerokai jas lenkia: 41% automobilių ir 45% elektronikos pramonės įmonių save laiko technologiškai pažangiomis (PwC, 2017)
  • Startuoliai žengia į rinką siūlydami lankstesnę kainodarą ir naujus verslo modelius bei dalinimosi ekonomika grįstus sprendimus
  • Prognozuojama, kad oro transporto keleivių skaičius per artimiausius 20 metų dvigubės (Air Transport Association, 2017)
  • Iki 2030, daugiau nei 60% pasaulio gyventojų gyvens miestų teritorijose, taip skatindami naujas galimybes viešojo transporto ir transporto dalinimosi sprendimams (United Nations, 2017)

Užtikrinkite savo sėkmę

Sektoriaus lyderiai jau dabar siekia užsitikrinti sėkmę skaitmeninių technologijų pagalba. 

Jau šiandien daugelis procesų nuo sandėlio aptarnavimo iki paskutinio transportavimo kilometro yra automatizuojami.

Pažangios telematikos technologijos leidžia transporto bendrovėms  rinkti duomenis apie bet kurį transporto priemonės elementą ir pasitelkti programinę įrangą nustatant efektyviausią maršrutą ar ekonomiškiausią krovinio kelionę nuo durų iki durų.

Mūsų patirtis, kuriant krovinių ir keleivių oro, žemės ir jūrų pervežimo sprendimus, gali padėti skaitmenizuoti net pačius sudėtingiausius jūsų verslo procesus.


Paslaugos industrijai

Sėkmės istorijosMūsų klientai