Naujienosnfq-group-tesia-pasauline-pletra-ir-zengia-i-afrika

2023-01-04

„NFQ Group“ tęsia pasaulinę plėtrą ir žengia į Afriką

„NFQ Group“, kurios dalis yra Lietuvoje ir Lenkijoje veikianti programinės įrangos kūrėja „NFQ Technologies“, plečiasi – šiuo metu biurus Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Vietname, Tailande bei Singapūre turinti NFQ įsigijo didžiąją dalį Kaire įsikūrusios bendrovės „Dlivr.io“ akcijų.

3-el-pasto-rinkodaros-patarimai-siekiantiems-pagerinti-kaledinius-pardavimus-internete

2022-12-09

3 el. pašto rinkodaros patarimai siekiantiems pagerinti kalėdinius pardavimus internete

NFQ renkami duomenys rodo, jog gruodžio mėnesį suklesti e-komercijos pardavimai, o viena paveikiausių juos skatinančių priemonių — tinkamai vykdoma el. pašto rinkodara. Įžvalgomis apie tai, kaip įvairaus dydžio verslai galėtų padidinti šio laikotarpio pardavimus, dalinasi Vokietijos-Lietuvos kapitalo programinės įrangos kūrėjai „NFQ Technologies“ priklausančios NFQ.email komandos vadovas, LiMA valdybos narys Matas Pocius.

kodel-galimybe-mokytis-darbe-daznai-lieka-tik-patraukliai-atrodancia-deklaracija-imones-daro-viena-esmine-klaida

2022-09-22

Kodėl galimybė mokytis darbe dažnai lieka tik patraukliai atrodančia deklaracija: įmonės daro vieną esminę klaidą

Didelė dalis organizacijų skelbia, jog skatina darbuotojų mokymąsi darbo vietoje, darbo metu. Visgi kartais tai, kas yra skelbiama, neatitinka realiai organizacijose naudojamų praktikų. Iš darbuotojų tenka išgirsti, jog ankstesnės darbo vietos ne visuomet atliepdavo skelbimuose minėtus privalumus, o net ir kelis metus įmonėje pradirbę specialistai likdavo be realių mokymosi galimybių, sako Rasa Meškauskienė, valantic LT personalo vadovė.

moki-vezi-omnikanales-prekybos-sprendimai-auginantys-versla

2022-09-21

MOKI-VEŽI: omnikanalės prekybos sprendimai, auginantys verslą

Omnikanalė (angl. omnichannel) prekyba jau seniai nebėra vien tik e-komercijos žaidėjų strategijos dalis. Vis daugiau tradicinių prekybininkų atranda šį veiklos modelį, kuris atliepia šiuolaikinio pirkėjo lūkesčius ir padeda auginti prekybos apimtis.

elektronines-komercijos-pletra-atveria-galimybes-vietos-specialistams-augti-su-pasaulinio-lygio-vardais-ir-irankiais

2022-07-26

Elektroninės komercijos plėtra atveria galimybes vietos specialistams augti su pasaulinio lygio vardais ir įrankiais

Didėjantys elektroninės prekybos mastai kuria poreikį ne tik didesnėms virtualioms parduotuvėms, bet ir sudėtingų e-komercijos platformų inžinierių paklausą. Daugiau nei 2000 tokių specialistų pasaulyje jungia į Lietuvos rinką atėję „valantic“, sudarantys galimybę vietos talentams tobulėti sprendžiant didelių e-komercijos projektų iššūkius.